×

چرا لایسنس افزونه حمل و نقل فعال نمی‌شود؟

گاهی اوقات اتفاق می‌افتد که با وجود درج کلید لایسنس در مسیر «حمل و نقل > لایسنس» همچنان با خطا «کلید لایسنس معتبر نمی‌باشد.» مواجه می‌شویم. برای حل این مشکل شایع لطفا دو قدم زیر را بردارید.

قدم اول. صفحه فعالسازی لایسنس را چند بار رفرش کنید تا مطمئن شوید ارتباط با سرور لایسنس برقرار شده است و دامنه شما فعال شده است.

قدم دوم. اگر با قدم اول افزونه فعال نشد، قدم دوم را بردارید. به مسیر زیر بروید (بجای site.com آدرس سایتتان را قرار دهید):

https://site.com/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping-pro/error.log

در این مسیر به صورت موقت و تا فعالسازی کامل لایسنس شما، لیست خطاها لاگ می‌شود. به احتمال زیاد متن خطا «SSL certificate problem: certificate has expired» را در این فایل به کرات مشاهده می‌کنید. اگر این متن خطا را مشاهده می‌کنید متن تیکت زیر را برای پشتیبانی هاستینگ خود بفرستید. اگر این فایل خالی هست یا خطاهای دیگری مشاهده می‌کنید، همین الان از منو «حساب کاربری > تیکت‌ها» به پشتیبانی تیکت بزنید.

متن تیکت جهت ارسال به پشتیبانی هاستینگ:

«با سلام،
برای استفاده از ماژول Curl جهت اتصال به یک آدرس https با خطا SSL certificate problem: certificate has expired مواجه می‌شویم، لطفا جهت حل این مشکل اقدامات لازم را انجام دهید.
با تشکر»

Powered by BetterDocs