×

پیکربندی افزونه در ۳ گام

پس از نصب و فعالسازی لایسنس افزونه، نوبت پیکربندی آن می‌رسد. اگر از سامانه ملی پیامک استفاده می‌کنید، علاوه بر آموزش زیر می‌توانید از آموزش موجود در سایت ملی پیامک نیز بهره ببرید.

ملی پیامک: آموزش افزونه نظرسنجی خودکار ووکامرس

گام اول: فعالسازی و پیکربندی اولیه #

به منو نابیک > نظرسنجی، تب همگانی مراجعه کنید و تنظیمات را طبق راهنمای زیر و تصویر بالا انجام دهید.

فعالسازی نظرسنجی خودکار: این گزینه را برای شروع کار افزونه فعال نمایید.

ثبت دیدگاه بدون محتوا: در صورت فعال بودن این گزینه به کاربر اجازه داده می‌شود که در زمان نظرسنجی صرفا ستاره بدهد و هیچ دیدگاهی ننویسد. در صورتی که این گزینه غیرفعال باشد، کاربر ملزم به نوشتن دیدگاه هست.

زمان ارسال نظرسنجی: تعداد روزی که پس از «تکمیل شدن» سفارش، اطلاع رسانی نظرسنجی (پیامک و ایمیل) انجام می‌شود.

شروع و پایان ارسال نظرسنجی: بازه زمانی که می‌توانید مشخص کنید پیامک نظرسنجی ارسال شود. زمان پیشنهادی بین ۸ صبح تا ۸ شب می‌باشد.

طول رشته تصادفی آدرس صفحه نظرسنجی: طول رشته تصادفی آدرس صفحه نظرسنجی. حداقل طول مطلوب ۵ کاراکتر می‌باشد.

پیشوند آدرس صفحه نظرسنجی: به طور پیشفرض r می‌باشد (به جهت کوتاهی آدرس جهت ارسال پیامک). می‌توانید آن را تغییر دهید فقط به نکته زیر آن توجه کنید. در صورتی که پس از تغییر، عملیات خواسته شده انجام نشود با اختلال روبرو خواهید شد.

گام دوم: اتصال به ملی پیامک #

در تب پیامک، نام کاربری و کلمه عبور دریافت شده از ملی پیامک را وارد کنید. دقت کنید که در پایین فیلد کلمه عبور، وضعیت اتصال مشخص شده است. در صورتی که اعتبار پیامک با رنگ سبز در پایین فیلد کلمه عبور نمایش داده شد، اتصال شما به پنل ملی پیامک با موفقیت انجام شده است.

گام سوم: ثبت پترن #

شما می‌توانید یک پیامک نظرسنجی و یک پیامک تشکر تنظیم کنید. اگر متن پیشنهادی افزونه مطلوب هست می‌توانید روی «تنظیم متن پیشنهادی» کلیک کنید و منتظر بمانید پترن‌های شما از سمت ملی پیامک تایید شوند. بجز انتظار تایید پترن‌ها که معمولا در چند دقیقه و کمتر از یک ساعت انجام می‌شود، نیاز به کار دیگری نیست! به محض تایید پترن‌ها افزونه به صورت خودکار شروع به ارسال پیامک‌ها می‌کند.

در بالا سه گام مهم و اولیه در فعالسازی افزونه را بررسی کردیم. افزونه دارای امکانات دیگری نظیر ارسال ایمیل، شخصی سازی صفحه و… می‌باشد که می‌توانید از طریق دیگر مستندات آن‌ها را بررسی و پیکربندی کنید.

Powered by BetterDocs