×

فعالسازی افزونه حمل و نقل ووکامرس – حرفه‌ای

نسخه رایگان موجود در مخزن وردپرس، پس از فعالسازی کار خود را آغاز می‌کند. ولی نسخه حرفه‌ای نیاز به فعالسازی لایسنس دارد. در وب سایت نابیک در بخش حساب کاربری، قسمت لایسنس‌ها کلید لایسنس خود را کپی کنید، به منو حمل و نقل > لایسنس‌ها بروید و آن را وارد و ذخیره نمایید.

۱. مطمئن شوید کلید لایسنس ذخیره شده است و برای اطمینان چند بار صفحه را رفرش کنید تا پیام «افزونه با موفقیت فعال شده است» را مشاهده کنید.

۲. اگر منو حمل و نقل > لایسنس‌ها را مشاهده نمی‌کنید، احتمالا آخرین نسخه افزونه حمل و نقل ووکامرس (رایگان) را نصب نکرده‌اید.

۳. در حال حاضر اکثر امکانات نسخه حرفه‌ای افزونه حمل و نقل به صورت خودکار و بدون نیاز به تنظیمات اعمال می‌شود و نیاز به انجام تنظیمات خاصی نیست، صرفا لایسنس افزونه را فعال کنید.

به عنوان مثال چند مورد از امکانات افزونه را بررسی می‌کنیم:

۱. لیست‌ شهرها در صفحه تسویه حساب و ویرایش حساب کاربری به صورت خودکار اضافه و بهینه می‌شود.

۲. ابزارهای موجود در افزونه حمل و نقل، به منو حمل و نقل > ابزارها اضافه شده‌اند.

۳. به قسمت ویرایش هر روش حمل و نقل نیز، یکسری امکانات (شامل ارسال رایگان برای اولین سفارش، اعمال کوپن حمل و نقل رایگان و…) اضافه شده است.

بنابراین در حال حاضر، پس از فعالسازی افزونه به دنبال اضافه شدن منو جدیدی نباشید. امکانات قبلی حرفه‌ای تر شده‌اند. (البته در نسخه‌های پیش رو داستان تغییر خواهد کرد!)

Powered by BetterDocs