×
خانه » مستندات » چرا باید از persian woocommerce shipping pro بجای woocommerce advanced shipping استفاده کنیم؟
18 بهمن 1402

چرا باید از persian woocommerce shipping pro بجای woocommerce advanced shipping استفاده کنیم؟

در این مقاله قصد داریم به تفاوت‌های دو افزونه persian woocommerce shipping pro و woocommerce advanced shipping بپردازیم. افزونه‌هایی که احتمالا تشابه اسمی آن‌ها، مخصوصا در ترجمه به فارسی، شما را در انتخاب دچار اشتباه می‌کنند.

۱. تولید ایرانی، برای فروشگاه‌های ایرانی

افزونه persian woocommerce shipping pro یک افزونه کاملا ایرانی است که کاملا مطابق با نیازها و زیر ساخت کشور ایران طراحی و توسعه داده شده است. توسعه نسخه رایگان آن از حدود یک دهه پیش آغاز شده است و هم اکنون محبوب‌ترین و پرنصب‌ترین افزونه حمل و نقل می‌باشد. نسخه رایگان این افزونه را می‌توانید از مخزن وردپرس و از اینجا بررسی و دریافت کنید. تعداد نصب فعال این افزونه (هر دو نسخه رایگان و تجاری) نشان از رفع نیاز فروشگاه‌های ایرانی دارد.

۲. کاربرد و امکانات

در حالی که افزونه woocommerce advanced shipping یک افزونه ترجمه شده در ایران می‌باشد و هیچ گونه امکاناتی مختص کشور ایران ندارد، افزونه persian woocommerce shipping pro کاملا نیاز فروشگاه‌های ایرانی را در نظر گرفته است. از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این افزونه دارا می‌باشد محاسبه نرخ نامه پست پیشتاز اداره پست می‌باشد.

ویژگی‌های دیگری چون لیست شهرها، شرط‌های ساده و کاربردی، روش پیک‌موتوری و تیپاکس، اتصال به سیستم‌های پستی همچون تاپین و… این افزونه را متمایز کرده است که یک راهکار دقیق، یکتا و بدون رقیب برای فروشگاه‌های ایرانی باشد. کمتر فروشگاهی را در ایران مشاهده می‌کنید که حمل و نقل کالای فیزیکی داشته باشد و از افزونه persian woocommerce shipping استفاده نکند.

۳. امنیت و زبان افزونه

افزونه‌های ترجمه شده woocommerce advanced shipping در ایران، نال شده هستند و احتمالا با خطرات امنیتی دانلود اینگونه افزونه‌ها آشنایی دارید. استفاده از افزونه های نال شده خطر هک شدن سایت شما را بالا می‌برند. این در حالی است که افزونه persian woocommerce shipping pro از صفر تا صد توسط تیم نابیک طراحی و توسعه داده شده است که می‌توانید با خیال آسوده و راحت از آن استفاده کنید. تعداد نصب‌های فعال آن نیز گویای کاربردی و ایمن بودن آن نیز می‌باشد.

در نابیک هیچ محصول ترجمه یا نال شده‌ای ارائه نمی‌شود. تمام محصولات نابیک طراحی و تولید بومی می‌باشد. در صورت نیاز به تهیه افزونه woocommerce advanced shipping به سایت کدکنیون مراجعه کنید.

مهدی یوسفی

توسعه دهنده وبی که علاقه شدیدی به مدیریت هم داره. برنامه نویسی در دوران کودکی اسباب بازی من، در دوران دانشگاه سرگرمی من و اکنون کار من است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *